Rusza kampania reklamowa województwa podkarpackiego

Prawie 300 tys. zł kosztować będzie kampania promująca województwo podkarpackie. W jej ramach w największych stacjach telewizyjnych prezentowany będzie spot reklamowy, który podkreśla innowacyjny charakter regionu.

Góry, morze, jeziora i miasta. Film „Polska jest piękna” podbija internet

Film, który pokazuje piękne krajobrazy w Polsce pojawił się w sieci kilka dni temu i od tamtej pory podbija internet. Jak przyznają twórcy nie spodziewali się takiego sukcesu. - Ta popularność to pewnie skutek tego, że Polska jest piękna - śmieje się Grzegorz Bogaczewicz i dodaje, że można się często mile zaskoczyć podróżując po kraju, odkrywając miejsca, których do tej pory nie wiedzieliśmy.

Paweł Deląg zagra „Hubala”. Pasuje do roli?

Na Podkarpaciu trwają zdjęcia do etiudy według scenariusza Jacka Komudy, którą reżyseruje Grzegorz Bogaczewicz. Główne role w filmie o majorze Henryku Dobrzańskim „Hubalu” grają Paweł Deląg (45 l.) i Marcin Troński (61 l.).

Polska jest piękna! Niesamowity FILM

Ten filmik trzeba koniecznie obejrzeć! Agencja reklamowa Bogaczewicz stworzyła przepiękny kilkuminutowy klip, promujący nasz kraj. Materiał zatytułowano „Polska jest piękna”. Urokliwe zdjęcia wykonane zostały za pomocą oktokoptera, czyli latającej kamery

Deląg już nie jest „za piękny na Polskę”? Zagra w filmie… za darmo!

Paweł Deląg kilka lat temu uznał, że jest "za piękny na Polskę" i przeprowadził się do Rosji, gdzie jest uważany za wielką gwiazdę. Ostatnio jednak, ze względu na nowy związek z najbogatszą Polką, więcej czasu spędza w ojczyźnie. Jak niedawno doniosły tabloidy, zdecydował się nawet zamieszkać w pięknej rezydencji Dominiki Kulczyk na warszawskim Żoliborzu.