DOM MEDIOWY

Planujemy oraz oferujemy pomoc w zakupie mediów. Specjalizujemy się w kampaniach zarówno w Polsce jak i Europie Środkowo-Wschodniej. Dodatkowo posiadamy duże doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych ale również nietypowych działaniach jak product placement oraz sponsoringów. Nasze udane kampanie w mediach odbywały się w takich krajach jak Polska, Czechy, Słowacja, Ukraina, Węgry.

POKAŻ SIĘ ŚWIATU

INTERNET

Realizacja kampanii reklamowych w Internecie. Promocja na Facebooku, Instagramie, Youtube, Tik Tok, LinkedIn, portale internetowe, branding, player. Pokaż swój produkt szerszej publiczności.

TELEWIZJA

Pokaż swój produkt w formie spotu reklamowego, billboardu sponsorskiego, lokowania produktu lub innych niestandardowych formach, które dopasujemy do Twoich potrzeb.

RADIO

Daj się usłyszeć w najpopularniejszych stacjach radiowych w Polsce! Możemy zaproponować : spoty radiowe, sponsoring, audycję radiową i inne niestandardowe rozwiązania.

PRASA

Niech przeczytają o Twojej marce w artykułach i reklamach.

OUTDOOR

Bądź obecny w codziennych czynnościach Twoich odbiorców. Daj się zauważyć przy najbardziej uczęszczanych drogach, dużych obiektach handlowych oraz chodnikach w formie billboardów, telebimów, city light, plakatów i wiele innych.

ZAPREZENTUJ SIĘ W MEDIACH

Zapraszamy do kontaktu