STUDIO FILMOWE

Specjalizujemy się w produkcji spotów reklamowych, filmów korporacyjnych i promocyjnych we wszystkich dostępnych formatach, zarówno do Internetu, mediów społecznościowych jak i telewizji. Posiadamy szeroką bazę sprzętu dostosowaną zarówno do ekonomicznych produkcji do wysokiej jakości produkcji filmowych. Nasze studio to kamery RED, superszybkie kamery Phantom Flex, drony z Gimbalem Zenmusse X7 – 6K RAW, drony FPV, urządzenia Moving Time Lapse. Ponadto posiadamy własne studio filmowe, studio bluebox/greenbox, studio tabletop do realizacji ujęć produktowych. Nasze studio posiada pełne możliwości w zakresie nagrywania obrazu, oświetlenia oraz dźwięku.

NASZE STUDIO FILMOWE TO:

OFERUJEMY

OPRACOWANIE SCENARIUSZA


Na życzenie Klienta opracowujemy koncepcje gotowych scenariuszy, a także realizujemy filmy na podstawie scenariuszy dostarczonych nam przez Klientów.


Kompleksowo zajmujemy się produkcją filmu, wykorzystując zaawansowany sprzęt filmowy.

FILMOWANIE

MONTAŻ AUDIO-VIDEO


Segregujemy i dokonujemy selekcji ujęć, łącząc je w jedną całość, dodając efekty dźwiękowe i ścieżki muzyczne.

Współpracujemy z studiami lektorskimi. Oferujemy pomoc w doborze lektora do produkcji, zwracając uwagę na jej charakterystykę. W swojej bazie posiadamy lektorów polskich oraz zagranicznych. 

NAGRANIE LEKTORA

EFEKTY POSTPRODUKCYJNE


Na dalszym etapie postprodukcji wzbogacamy materiał o efekty specjalne, wizualizacje, animacje.


Na życzenie Klienta możemy dokonać aktualizacji filmu wykorzystując dotychczasowy materiał, dogrywając nowe sceny lub wykonując inną wersję językową.

AKTUALIZACJA FILMU

Dysponujemy dużym studiem filmowym

Dzięki studiu filmowemu mamy możliwość zbudowania pełnej scenografii.

Zapraszamy do kontaktu