Serial o kosmitach ,,Hyperion” powstał w Rzeszowie.

Artykuł na stronie rzeszow.naszemiasto.pl

W sieci zadebiutował zwiastun najnowszej rzeszowskiej produkcji ,,Hyperion”. Można go zobaczyć na kanale Bogaczewicz w serwisie Youtube.

Trailer trwa 45-sekund, ale widzimy w nim imponujące sceny. Serial ma opowiadać o przygodach astronautów w kosmosie. Ich misja nosi nazwę tytułowego ,,Hyperiona”. Niestety podczas lotu piloci tracą kontrolę nad statkiem.

Oprócz wnętrza statku kosmicznego akcja przeniesie nas na planetę obcej cywilizacji. Zobaczymy też laboratoria i pracę naukowców. Zdjęcia na planie trwały 3 dni. W ciągu tych kilkunastu godzin przed kamerą wystąpiło 15 aktorów i statystów. Kolejnych kilkanaście osób stanowiło ekipę filmową, która realizowała nagrania.

Ważnym elementem serialu jest wyjątkowa charakteryzacja bohaterów. I tak,zamienienie ludzi w kosmitów było możliwe dzięki artystom z woj.podkarpackiego: wizażystce Aldonie Chomicz oraz stylistce fryzur Katarzynie Złamaniec.

Mini-serial ,,Hyperion” będziemy mogli oglądać już 6 kwietnia w parku rozrywki ,,Engerylandia” w miejscowości Zator w woj.małopolskim.

Za produkcję, scenariusz oraz zdjęcia odpowiada Agencja Reklamowa Bogaczewicz z Rzeszowa.

Opowieść o kosmicznych podróżnikach składa się 8 mini-odcinków. Być może produkcję zobaczymy też w internecie.

https://rzeszow.naszemiasto.pl/serial-o-kosmitach-hyperion-powstal-w-rzeszowie-za/ar/c13-4980540

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *